Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Yato

Подовжувач Yato YT-81025

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Yato YT-81025
Фото 4
Yato YT-81025
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю10 м
Макс. потужність3680 Вт
Макс. навантаження16 А
Переріз дроту1.5 мм²
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток із заземленням (тип E)1 шт.
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Захисна кришка
Рівень захистуIP 44
Офіційний сайтtoya24.pl
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.

Купити Yato YT-81025

Кабель-подовжувач Yato для будівельних робіт мережевий 10 м (YT-81025)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 609 грн.

YATO Мережевий фільтр YATO YT-81025

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 349 грн.

Подовжувач 10 метрів на 1 гніздо 3х1.5 мм, 16А, 230В (YT-81025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SPEC-TOOL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 523 грн.

Кабель-подовжувач Yato для будівельних робіт мережевий 230 В (l= 10 м) 16 А (3-жильний) =1.5 мм (YT-81025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Harden Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 247 грн.

Будівельний кабель підовжувач 3х1.5 мм, 10м YATO (YT-81025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  FTC-GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 760 грн.

Динаміка цін на Yato YT-81025

Модификації Yato YT-81025

Ціни на Yato YT-81025
Yato YT-81025 від 1 247 грн.5 пропозицій
Yato YT-81026 від 1 949 грн.5 пропозицій
Yato YT-81027 від 2 899 грн.7 пропозицій
Yato YT-81028 від 3 484 грн.4 пропозиції