Фільтр на котушці Yato YT-8120
Yato YT-8120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8120
Усі ціни 6 →Удлинитель на катушке Yato 25 м, 5х2.5 (YT-8120) | 10 890 грн. |
Удлинитель силовой на катушке Yato 25 м YT-8120 | 9 499 грн. |
Подовжувач електромережевий YATO 25м (YT-8120) | 9 175 грн. |
Подовжувач електромережної на котушці 25м 5х2, 5мм, YT-8120 YATO | 10 585 грн. |
Подовжувач на котушці Yato 25м, 5x2,5мм-H07RR-F, 230В, 400В, 3 гнізда, IP4 | 10 828 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →