Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Yato

Заглибний насос Yato YT-85341

Фото - Заглибний насос Yato YT-85341
Фото 4
Yato YT-85341
поплавковий вимикач
11 м³/год
9 м
14 м³/год
10 м
Основне
Призначеннябрудна вода
Характеристики
Макс. продуктивність11000 л/год
Макс. напір9 м
Макс. глибина занурення7 м
Максимальний розмір частинок30 мм
Макс. t рідини35 °С
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1 1/2"
Двигун
Потужність750 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Клас захисту (IP)X8
Країна походження брендуПольща
Матеріал корпусанержавіюча сталь / + пластик /
Вага7.1 кг
Офіційний сайтyato24.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Yato YT-85341

Усі ціни 6 →

Насос для брудної води Yato мережевий 750 Вт (YT-85341)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
7 609 грн.

Насос занурювальний Yato YT-85341

- Діаметр насоса 22 см - Максимальна висота підйому 8,5 м - Максимальна глибина занурення 7 м - Ступін... щеь захисту IPX8 IP - Максимальна продуктивність 11000 дм3/год - Діаметр підключення 1, 5/4, 3/2 - Поплавковий вимикач є - Максимальний діаметр домішок 30 мм - Потужність 750 Вт - Вага 7,1 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
6 395 грн.

Насос занурювальний Yato YT-85341

Діаметр насоса 22 см Максимальна висота підйому 8,5 м Максимальна гли... щебина занурення 7 м Ступінь захисту IPX8 IP Максимальна продуктивність 11000 дм3/год Діаметр підключення 1, 5/4, 3/2 Поплавковий вимикач є Максимальний діаметр домішок 30 мм Потужність 750 Вт
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
7 613 грн.

Насос Для Відкачування Води 750 Вт YATO (YT-85341)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SPEC-TOOL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 492 грн.

Насос для брудної води мережевий YATO YT-85341 750 Вт 11000 л/рік

Маркетплейс: Rozetka.ua  MAPES tools З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Занурювальний насос для брудної води Yato YT-85341, 750 Вт (YT-85341)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Reight З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 849 грн.

Динаміка цін на Yato YT-85341

Модификації Yato YT-85341

Ціни на Yato YT-85341
Yato YT-85341 від 6 395 грн.6 пропозицій
Yato YT-85343 від 4 452 грн.6 пропозицій