Заглибний насос Metabo TPF 7000 S
Metabo TPF 7000 S поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TPF 7000 S
Усі ціни 9 →Занурювальний насос для чистої води та відкачування з дна Metabo TPF 7000 | 3 236 грн. |
Насос Metabo TPF 7000 S 0250800002 | 3 399 грн. |
Насос погружной Metabo TPF 7000 S для чистой воды 0250800002 | 3 341 грн. |
Занурювальний насос Metabo TPF 7000 S 0250800002 | 3 341 грн. |
Занурювальний насос Metabo TPF 7000 S 0250800002 | 3 399 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →