Заглибний насос Aquatica 773331
Aquatica 773331 відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773331
Усі ціни 12 →Насос дренажно-фекальный Aquatica V1100DF (773331) | 9 583 грн. |
Aquatica насос канализационный 1.1кВт Hmax 7м Qmax (с ножом) (773331) | 8 527 грн. |
Насос Aquatica 1.1 кВт Hmax 10 (773331) | 8 772 грн. |
Насос дренажно-фекальний з ножем Aquatica 1.1кВт Hmax 7м Qmax 270л/хв (773 | 8 772 грн. |
Aquatica Насос канализационный Aquatica 1.1кВт Hmax 10м Qmax 270л/мин (с н | 8 772 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →