Опрыскиватель Yato YT-86220
Фото 5 |
Yato YT-86220 |
|
Солнечная батарея
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-86220
Обприскувач акумуляторний ранцевий з сонячною батареєю Yato YT-86220 | 2 989 грн. |
Опрыскиватель аккумуляторный Yato (YT-86220) | 3 700 грн. |
Акумуляторний обприскувач YATO YT-86220 | 2 999 грн. |
Електричний Обприскувач на 16 л Сонячна Панель15 Вт YATO (YT-86220) | 3 899 грн. |
Акумуляторний обприскувач із сонячною батареєю YATO(YT-86220) | 4 620 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →