Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Zilmet

Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 100

Фото - Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 100
Відео 2
Zilmet Ultra-Pro 100
Тип
гідроакумулятор
Монтаж
горизонтальний
Об'єм
100 л
Максимальний робочий тиск
10 бар
Діаметр з'єднання
1"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Матеріал фланця
нержавіюча сталь
Матеріал мембрани
Butyl (бутилова гума)
Габарити
450x910 мм
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.

Купити Zilmet Ultra-Pro 100

Усі ціни 7 →

Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 100 горизонтальний

Wodogray.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
15 600 грн.

Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 100 1100010020

Максимальний тиск (бар): 10; Спосіб встановлення: Вертикальний; Ширина (мм): 450; Об'єм (л): 100; Глибина (мм): 450; Країна в... щеиробник товару: Італія; Макс. робоча температура (°C): від -10 до +99; Тип: Гідроакумулятор; Тип мембрани: Змінний; Висота (мм): 910; Різьбове з'єднання (дюйми): 1
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
11 490 грн.

Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 100 V 16 бар (1100010021) 1100010021

Гідроакумулятор або Розширювальний бак для води ZILMET Ultra-Pro 100 V 16 бар (1100010021) ємністью 100 з діаметром баку 410... щемм, і висотою 910 мм, робочий тиск до 10 Бар, і діапазоном робочої температури - 10/99 ° C. Приєднання з різьбою 1". Країна виробник Італія.
iVen.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
27 501 грн.

Zilmet ULTRA-PRO 100

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
10 383 грн.

Розширювальний бак Zilmet 16 бар ULTRA-PRO 100 л 1”G вертикальний (100, 16, 910, 99) 1100010021

Бренд: Zilmet ; Матеріал мембрани: Харчова BUTYLE гума (Zilan DW-HT); Тип мембрани: Змінна; Призначення: Для водопостачання;... щеДіаметр різьблення: 1"; Об'єм (л): 100; Виконання: Вертикальний; Колір: Синій; Макс. Тиск: 16; Матеріал бака/покриття: Сталь; Діаметр (мм): 450; Висота (мм): 910; Макс. Температура: 99; Виробник: Італія
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
26 865 грн.

Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 100 л 10 bar 1"G вертикальний 410мм H=910мм –10+99°C

Маркетплейс: Rozetka.ua  Water Climate Technology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 362 грн.

Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 100 вертикальний

Wodogray.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
14 400 грн.

Динаміка цін на Zilmet Ultra-Pro 100

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Zilmet Ultra-Pro 100

Ціни на Zilmet Ultra-Pro 100
Zilmet Ultra-Pro 24 від 2 016 грн.10 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 50 від 2 606 грн.4 пропозиції
Zilmet Ultra-Pro 60 від 10 440 грн.1 пропозиція
Zilmet Ultra-Pro 80 від 8 515 грн.5 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 100 від 10 383 грн.7 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 750 від 86 264 грн.5 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 1500 від 210 441 грн.6 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 2000 від 249 784 грн.4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Zilmet Ultra-Pro 100:
• Доступний варіант з вертикальним виконанням