Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 50
Відео 2 |
Zilmet Ultra-Pro 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Ultra-Pro 50
Усі ціни 7 →Zilmet ULTRA-PRO 50 | 5 235 грн. |
ZILMET ultra-pro 50л 10bar | 5 748 грн. |
Zilmet Гидроаккумулятор ZILMET ultra-pro 50 л 10 bar | 5 748 грн. |
Гумова мембрана для бака Ultra-pro 50л ( 260100021 ) 0800202610027 | 2 314 грн. |
Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 50 л 1"G горизонтальний 380 H=410мм 10 ba | 6 071 грн. |
ZILMET ultra-pro 50л 10bar | 5 748 грн. |
Гідроакумулятор ZILMET ULTRA-PRO 50 л, 10 bar горизонтальний | 6 566 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zilmet Ultra-Pro 50
Ціни на Zilmet Ultra-Pro 50 |
---|---|---|---|---|
Zilmet Ultra-Pro 24 | від 1 828 грн. | 8 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 50 | від 2 314 грн. | 7 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 60 | від 2 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 80 | від 6 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 100 | від 8 827 грн. | 10 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 750 | від 71 189 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 1000 | від 23 431 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 1500 | від 177 852 грн. | 5 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 2000 | від 228 536 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →