Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Zilmet

Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 24

Фото - Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 24
Відео 2
Zilmet Ultra-Pro 24
Тип
гідроакумулятор
Монтаж
горизонтальний
Об'єм
24 л
Максимальний робочий тиск
10 бар
Діаметр з'єднання
1"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Матеріал фланця
нержавіюча сталь
Матеріал мембрани
EPDM (етиленпропілендієнова)
Вага
6.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.

Купити Zilmet Ultra-Pro 24

Усі ціни 10 →

Zilmet Zilmet Ultra-Pro 24 (11000024C5) 11000024C5

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 016 грн.

Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 24л 16 бар (1100002423) 1100002423

Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 24л 16 бар (1100002423) унікальна можливість купити від бренду Zilmet у каталог інтернет... щемагазину опалювального обладнання Теплорадість Наші консультанти підкажуть для вас вигідні компоненти залиште заявку у формі або зателефонуйте за телефоном (050) 741-51-55. Також, подивися розширювальні баки для водопостачання від найкращих брендів - У нас у магазині. Якщо залишилися питання за цим товаром Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 24л 16 бар (1100002423) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Онлайн магазин Теплорадість виконає постачання жителям міст: Херсон, Київ, Харків , а також інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 943 грн.

Гідроакумулятор Zilmet ULTRA-PRO 24 3/4G синій 1100002434

Максимальний тиск (бар): 10; Об'єм (л): 24; Висота (мм): 300; Спосіб встановлення: Горизонтальний; Глибина (мм): 490; Країна... щевиробник товару: Італія; Макс. робоча температура (°C): від -10 до +99; Тип: Гідроакумулятор; Ширина (мм): 280; Різьбове з'єднання (дюйми): 3/4
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
2 482 грн.

Бак розширювальний ZILMET ULTRA-PRO 24 л 3/4"G вертикальний БІЛИЙ Ø270 H485 мм 10 bar –10+99 °C (11000024C5) 11000024C5

ZILMET 110 Бак розширювальний UP 24 л 3/4"G вертикальний БІЛИЙ Ø270 H485 мм 10 bar –10+99 °C 11000024C5
iVen.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 073 грн.

Розширювальний бак Zilmet 16 бар ULTRA-PRO 24 л 1”G вертикальний (24, 16, 485, 99) 1100002423

Бренд: Zilmet ; Матеріал мембрани: Харчова BUTYLE гума (Zilan DW-HT); Тип мембрани: Змінна; Призначення: Для водопостачання;... щеДіаметр різьблення: 1"; Об'єм (л): 24; Виконання: Вертикальний; Колір: Синій; Макс. Тиск: 16; Матеріал бака/покриття: Сталь; Діаметр (мм): 270; Висота (мм): 485; Макс. Температура: 99; Виробник: Італія
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 883 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Zilmet Ultra-Pro 24

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Zilmet Ultra-Pro 24

Ціни на Zilmet Ultra-Pro 24
Zilmet Ultra-Pro 24 від 2 016 грн.10 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 50 від 2 606 грн.4 пропозиції
Zilmet Ultra-Pro 60 від 10 440 грн.1 пропозиція
Zilmet Ultra-Pro 80 від 8 515 грн.5 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 100 від 10 383 грн.7 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 750 від 86 264 грн.5 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 1500 від 210 441 грн.6 пропозицій
Zilmet Ultra-Pro 2000 від 249 784 грн.4 пропозиції
Відеоогляди