Циркулярна пила Zipper ZI-FKS250
Фото - Пила Zipper ZI-FKS250
Фото 7
Zipper ZI-FKS250
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність2200 Вт
Макс. оберти диска4700 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску250 мм
Діаметр посадкового отвору30 мм
Глибина різу74 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціяпідставка
Інше
Рівень шуму108 дБ
Розкладний стіл
Розміри робочого стола400x590 мм
Габарити800x590x865 мм
Вага21.5 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Купити Zipper ZI-FKS250
Виробник: Zipper / Тип: циркулярные пилы / Частота обертання холостого ходу, об / хв: 4700 / Розмір столу: 400x590 мм
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Настільна циркулярна пила Zipper ZI-FKS315 Для деревообробних майстерень та невеликих виробництв, які шукають потужний та функціональний інструмент, ідеальним рішенням буде купити настільну циркулярну пилу Zipper ZI-FKS315. Ця професійна модель оснащена диском діаметром 315 мм, що дозволяє виконувати глибокі розрізи до 73 мм під прямим кутом. Голо... щевною особливістю пили є розсувний стіл
Neoexpert.com.uaНовий магазин
(Луцьк)
Циркулярна пила Zipper ZI-FKS250 - це зручний настільний інструмент для розпилювання масиву деревини, ДВП, ДСП і фанери. Витривалий двигун потужністю 1,8 кВт (230 В) зі швидкістю обертання 4700 об/хв забезпечує якісне різання всіх матеріалів незалежно від їх твердості. Пильний диск діаметром 250 мм забезпечує глибину різу до 74 мм. Можливий попер... щеечний і поздовжній забір матеріалу. Робочий