Циркулярна пила EMTOP EMSW180028
Фото - Пила EMTOP EMSW180028
EMTOP EMSW180028
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність1800 Вт
Макс. оберти диска4500 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску254 мм
Діаметр посадкового отвору16 мм
Глибина різу85 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціябез диска
колеса для транспортування
Інше
Розкладний стіл / 440x125 /
Розміри робочого стола520x722 мм
Вага33.7 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMTOP EMSW180028
Напряжение220–240 В ~ 50/60 ГцПотребляемая мощность1800 ВтСкорость холостого хода4500 об/минРазмер диска254 × 16 ммМакс. глубина реза85 мм (при 90°), 60 мм (при 45°)Угол наклона диска0°–45°Размер основного стола722 × 520 ммРазмер дополнительного стола (слева/справа)440 × 125 ммВес брутто33,7 кг
Поскаржитись
Комплектація: Пила циркулярна EMTOP EMSW180028 Паралельний упор, штовхач, кутомір Картонна коробка Напруга 220–240 В ~ 50/60 Гц Споживана потужність 1800 Вт Швидкість холостого ходу 4500 об/хв Розмір диска 254 × 16 мм Макс. глибина різання 85 мм (при 90°), 60 мм (при 45°) Кут нахилу диска 0°–45° Розмі... щер основного столу 722 × 520 мм Розмір додаткового столу (ліворуч/праворуч) 440 × 125 мм Вага брутто 33,7 кг
Поскаржитись