ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max (ARM57387)
ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ArmorStandart 2024 - new products, best sales and most actual models ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387)Чохол ArmorStandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | | 239 ₴ | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max TrЧехол для моб. телефона Armorstandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 356 ₴ | | |
|
| Armorstandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) armсумісність з моделями - Apple iPhone 12 Pro, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополи... moreуретан, Колір - прозорий Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Report | | 239 ₴ | | |
|
| ArmorStandart Панель Armorstandart Air Force для Apple iPhone 12 Pro Max TArmorStandart Air Force - це простий і лаконічний протиударний чохол для смартфона. Він виготовляється з цупкого гнучкого сил... moreікону, який відмінно захищає смартфон при падіннях та інших різноманітних ушкодженнях, а додатковий захист в кутах чохла амортизує удари.ArmorStandart Air Force закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.Особливості:Легкий і приємний на дотикПротиударнийНадійно захищає від пошкодженьВиступає над камерою і диспеємПростий в очищенніМає додатковий захист по кутах чохла Mta.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 3 month Report | | 239 ₴ | | |
|
| Armorstandart Air Force for Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387)Тип/Накладка|Додаткові особливості/Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумісність з моделлю смартфону/Apple i... morePhone 12|Колір виробника/Прозорий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.ua9 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 239 ₴ | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart Air Force для Apple iPhone 12 Pro Max TranspaЧохол-накладка ArmorStandart Air Force для Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) Nimpha.ua1 year with us (Chernivtsi) Warranty: 1 Report | | 239 ₴ | | |
ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max price graph