Чехол ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max (ARM57387)
ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max
|
| ArmorStandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387)Чохол ArmorStandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Force Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387) armсумісність з моделями - Apple iPhone 12 Pro, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Колір - прозорий Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Armorstandart Air Force для Apple iPhone 12 Pro Max TArmorStandart Air Force - це простий і лаконічний протиударний чохол для смартфона. Він виготовляється з цупкого гнучкого силікону, який відмінно захищає смартфон при падіннях та інших різноманітних ушкодженнях, а додатковий захист в кутах чохла амортизує удари.ArmorStandart Air Force закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і д... ещеисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.Особливості:Легкий і приємний на дотикПротиударнийНадійно захищає від пошкодженьВиступає над камерою і диспеємПростий в очищенніМає додатковий захист по кутах чохла Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Force for Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (ARM57387)Тип/Накладка|Додаткові особливості/Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумісність з моделлю смартфону/Apple iPhone 12|Колір виробника/Прозорий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Air Force for iPhone 12 Pro Max