Graef TO 101
Videos 2Photos 6 |
Graef TO 101 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Graef 2024 - new products, best sales and most actual models Graef.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Graef TO 101
All prices 7 →Тостер Graef TO 101 | 5 676 ₴ |
Тостер Graef TO 101 | 5 625 ₴ |
Тостер Graef To 101Тип: Тостеp / Потужність: 1 380 Вт / Кількість відділень / шматочків або сендвічів: 2/4 / Термостат (к-ть ступенів обсмажуван... moreня): 6 / Матеріал корпусу: нержавіюча сталь / Знімний піддон для збору крихт: є / Колір: білий Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 5 921 ₴ |
Тостер Graef TO 101 Z029180Новий тостер Graef TO 101 у класичному сріблястому корпусі підсмажує 4 тости одночасно - він також може підсмажувати великі... moreамериканські сендвічі. Завдяки його технічним можливостям ви легко приготуєте сліпучі тости, підрум'янені та підсмажені належним чином.
2 слоти для тостів, розміром 260 x 30 x 130 мм
Одночасно можна випікати 4 тости розміром 110 мм
Функція зупинки - червона кнопка
Функція розморожування - зелена кнопка
Додатковий підйомний механізм для легкого виймання тостів
Функція м'якого підйому - функція плавного підйому тостів
4 окремі нагрівальні елементи
Ручка управління з механічним програматором, 6 ступенів
Лоток для крихт з матової нержавіючої сталі, функція відкривання шляхом натискання
Центрування скибочок хліба
Термоізольован Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 5 303 ₴ |
Graef TO 101 | 6 810 ₴ | Seller: igoods+ |
Тостер Graef TO 101 Z029180Новый тостер Graef TO 101 в классическом серебристом корпусе поджаривает 4 тоста одновременно - он также может поджаривать бо... moreльшие американские сэндвичи. Благодаря его техническим возможностям вы легко приготовите ослепительные тосты, подрумяненные и поджаренные должным образом.2 слота для тостов, размером 260 x 30 x 130 ммОдновременно можно выпекать 4 тоста размером 110 ммФункция остановки - красная кнопкаФункция размораживания - зеленая кнопкаДополните Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 5 150 ₴ |
Тостер Graef TO 101Новий тостер Graef TO 101 у класичному сріблястому корпусі підсмажує 4 тости одночасно - він також може підсмажувати великі... moreамериканські сендвічі. Завдяки його технічним можливостям ви легко приготуєте сліпучі тости, підрум'янені та підсмажені належним чином.
2 слоти для тостів, розміром 260 x 30 x 130 мм
Одночасно можна випікати 4 тости розміром 110 мм
Функція зупинки - червона кнопка Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 5 144 ₴ |
Video reviews
Graef Toaster TO 100 & TO 101
3 March 20125 611 view
Graef Toaster TO 100 & TO 101
3 March 20125 611 view
Graef TO 101 configurations
Price for Graef TO 101 |
---|---|---|---|---|
Graef TO 102 | from 6 552 ₴ | 7 offers | ||
Graef TO 100 | from 6 017 ₴ | 6 offers | ||
Graef TO 101 | from 5 144 ₴ | 7 offers |
We recommendCompare using chart →
from 5 676 ₴
toaster, 1500 W, products 2 pcs, body: steel, bun grill, nozzle baking sheet, nozzles: 2 pcs
from 5 235 ₴
toaster, 1600 W, products 4 pcs, high lift, body: steel, one side frying, bun grill, display
from 2 129 ₴
toaster, 950 W, products 2 pcs, high lift, body: steel, bun grill
from 5 535 ₴
toaster, 900 W, products 2 pcs, high lift, body: steel, bun grill
from 2 889 ₴
toaster, 900 W, products 2 pcs, high lift, body: steel, one side frying, bun grill
from 5 595 ₴
toaster, 850 W, products 2 pcs, high lift, body: steel, bun grill, sandwich grill
from 1 051 ₴
toaster, 900 W, products 2 pcs, high lift, body: plastic, bun grill
from 3 559 ₴
toaster, 900 W, products 2 pcs, high lift, body: plastic, one side frying, bun grill