HP Z24f G3 24 "
Photos 5 |
HP Z24f G3 24 "
Screen size:24 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:IPS, response 5 ms
Frequency:60 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:300 cd/m²
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy HP Z24f G3 24 "
All prices 7 →ЖК монитор HP Z24f G3 (3G828AA) 3G828AAОсобенности продуктаОсновны Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 10 183 ₴ |
Монітор HP Z24f G3 23,8" (3G828AA) | 10 250 ₴ On order Show Conditions |
HP Z24f G3 23,8" (3G828AA) | 10 000 ₴ On order Show Conditions |
HP Z24f G3 23,8" (3G828AA) | 10 250 ₴ On order Show Conditions |
HP Z24f G3 23,8" (3G828AA) | 10 500 ₴ On order Show Conditions |
РК монітор HP Z24f G3 (3G828AA) 3G828AAОсобливості продукту
- Основні дані
- Екран: 24 " / 61 см / 16:9; IPS LED
- Сенсорний екран немає
- Вигнутий екран:... moreнемає
- 3D технологія: немає
- Зображення
- Роздільна здатність 1920 x 1080
- Частота оновлення 60 Гц
- Співвідношення статичної / динамічної контрастності: 1000 :1 /
- Яскравість екрану: 300 кд/м2
- Час відгуку матриці: 5 мс
- Розмір плями 0.274 мм
- Кут огляду по вертикалі / горизонталі: 178 градусів / 178 градусів
- Кількість відображуваних кольорів: 16.7 млн.
- Захист очей: Синій світлофільтр - Low Blue Light; антивідблискова панель
- Роз'єми
- Роз'єми: DisplayPort x 1; USB 3.2 x 4; HDMI 1.4 x 1
- Інформація про використання
- ТВ-тюнер: немає
- Пульт дистанційного керування / мікрофон: немає / немає
- Динаміки немає
- Настінне кріплення так / стандарт VESA 100x100 мм
- Додаткова інформація: роз'єм USB 3.0; технологія Low Blue Light; регулювання вертикального нахилу
- Фізичні характеристики
- Колір корпусу сірий
- Розміри з підставкою (Ш х В х Г): 538 x 490 x 20 мм
- Вага 4.7 кг
- Поворотний екран (півот): немає
- Регулювання повороту: немає
- Регулювання висоти (висота): немає
- Регулювання кута нахилу (tilt): так
- Енергоефективні Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 10 187 ₴ |
РК монітор HP Z24f G3 (3G828AA)Особливості продукту
- Основні дані
- Екран: 24 " / 61 см / 16:9; IPS LED
- Сенсорний екран немає
- Вигнутий екран:... moreнемає
- 3D технологія: немає
- Зображення
- Роздільна здатність 1920 x 1080
- Частота оновлення 60 Гц
- Співвідношення статичної / динамічної контрастності: 1000 :1 /
- Яскравість екрану: 300 кд/м2
- Час відгуку матриці: 5 мс
- Розмір плями 0.274 мм
- Кут огляду по вертикалі / горизонталі: Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 10 146 ₴ |
Series HP Z-SeriesCompare using chart →
from 15 960 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 22 399 ₴
for graphics, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 21 760 ₴
for graphics, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 90 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, HDR
from 11 933 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), AH-IPS, response 8 ms, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
from 42 999 ₴
for graphics, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
from 14 999 ₴
for graphics, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 8 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
from 13 917 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 66 240 ₴
for graphics, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), curved, 2500 R, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, TÜV Rheinland
from 27 999 ₴
for graphics, 38 ", 3840x1600 (21:9), curved, 2300 R, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
from 39 899 ₴
for graphics, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 14 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
from 33 245 ₴
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 14 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, HDR, Pantone Validated
from 13 840 ₴
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 14 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, HDR, Pantone Validated
from 17 499 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 10 000 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 11 517 ₴
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
from 31 166 ₴
for graphics, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1900 R, IPS, response 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam
AccessoriesAll accessories for HP Z24f G3 →
SimilarCompare using chart →
from 10 160 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync
from 9 880 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, webcam, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
from 8 901 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
from 10 200 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, speakers, TÜV Rheinland
from 9 720 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers
from 9 720 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers
from 10 400 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, webcam
from 9 509 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, HDR
from 6 188 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, VESA Adaptive-Sync
from 5 889 ₴
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, speakers
from 9 512 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, webcam, VESA Adaptive-Sync