Laveo Luna BLZ 069D
Photos 9 |
Laveo Luna BLZ 069D |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Laveo 2024 - new products, best sales and most actual models Laveo.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Laveo Luna BLZ 069D
All prices 9 →Змішувач Laveo LUNA для мийки з витяжним виливом L бежевий граніт BLZ469D | 4 945 ₴ |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом чорний граніт BLZ | 4 945 ₴ |
Змішувач Laveo LUNA для мийки з витяжним виливом L хром BLZ069D | 2 446 ₴ |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом сірий граніт BLZ9 | 4 945 ₴ |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом білий граніт BLZ6 | 4 879 ₴ |
4 more offer(s)
We recommendCompare using chart →