Смеситель Laveo Luna BLZ 069D
Фото 9 |
Laveo Luna BLZ 069D |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Laveo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Laveo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Laveo Luna BLZ 069D
Все цены 9 →Змішувач Laveo LUNA для мийки з витяжним виливом L бежевий граніт BLZ469D | 4 945 грн. |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом чорний граніт BLZ | 4 945 грн. |
Змішувач Laveo LUNA для мийки з витяжним виливом L хром BLZ069D | 2 446 грн. |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом сірий граніт BLZ9 | 4 945 грн. |
Змішувач Laveo LUNA для кухонної мийки з висувним зливом білий граніт BLZ6 | 4 879 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →