Rainberg RB-674 white
Photos 4 |
Rainberg RB-674 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Rainberg RB-674 white
All prices 25 →Електром'ясорубка Rainberg Rb 674 3000 Вт; 3 насадки для фаршу (3 мм, 5 мм | 2 500 ₴ |
Електром'ясорубка Rainberg RB-674 Електрична м'ясорубка потужна 3000 Вт. з | 2 499 ₴ |
Потужна м'ясорубка багатофункціональна 2 швидкості Rainberg RB-674 3000W, | 2 000 ₴ |
Електром'ясорубка із соковичавницею Rainberg RB-674 3000W NRB674 (ZM) | 2 248 ₴ |
Електром'ясорубка Rainberg RB-674 з соковижималкою 3 насадки для фаршу (3 | 2 870 ₴ |
20 more offer(s)
We recommendCompare using chart →