М'ясорубка Rainberg RB-674 білий
Фото 4 |
Rainberg RB-674 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-674 білий
Усі ціни 6 →Електром'ясорубка Rainberg RB-674 Електрична м'ясорубка потужна 3000 Вт. з | 2 499 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg RB-674 з соковижималкою 3 насадки для фаршу (3 | 2 870 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg Rb 674 | 2 823 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg RB-674 Потужність 3000W + Соковижималка | 2 099 грн. |
М'ясорубка електрична Rainberg RB-674 соковитискач 3000 Вт + 2 ножі з нерж | 1 972 грн. |
М'ясорубка електрична з соковижималкою і 4-ма насадками з металевим лотком | 2 306 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →