Rexel Optimum AutoFeed 150M (2020150MEU)
Photos 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 150M cutting 2x15 mmcutting 4x28 mm |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Rexel 2024 - new products, best sales and most actual models Rexel.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Rexel Optimum AutoFeed 150M
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 150M (2020150MEU) 2020150MEUУровень безопасности P-5Уничтожитель с уровнем защиты P-5 гарантирует высочайший уровень безопасности данных. Шредер с таким обозначением измельчает бумагу на кусочки размером не более 30 мм2. Измельченную бумагу невозможно будет собрать вместе, что сделает ваши данные безопасными и нечитаемыми.Авт Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 27 453 ₴ |
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 150M (2020150MEU) 2020150MEUРівень безпеки P-5
Знищувач з рівнем захисту P-5 гарантує найвищий рівень безпеки даних. Шредер з таким позначенням подрібнює папір на шматочки розміром не більше 30 мм2. Подрібнений папір неможливо буде зібрати докупи, що зробить ваші дані безпечними та нечитабельними.
Автоматичний подавач
У вас не вистачає часу, і ваш стіл завалений документ... moreами, які потрібно подрібнити? Тоді знищувач з автоматичною подачею стане вашим найкращим помічником. Автоматична подача дозволяє завантажувати в шредер більше паперу, ніж безпосередньо в отвір для подрібнення, тим самим заощаджуючи ваш дорогоцінний час і дозволяючи зайнятися іншими справами.
Автоматичний знищувач паперу Optimum AutoFeed+ 150M автоматично знищує до 150 аркушів формату А4 (80 г/м2) за один раз, розрізаючи аркуші на мікрошматочки (2 x 15 мм) з рівнем безпеки P-5. Він оснащений автоматичним подавачем і контейнером для відходів об'ємом 44 літри, що робить його ідеальним для офісного використання. Немає необхідності вручну подавати папір або попередньо видаляти скоби та скріпки - цей автоматичний шредер зробить всю роботу за вас.
Автоматичний лоток одночасно вміщує до 150 аркушів формату А4 (80 г/м2), а ручний лоток - до 6 аркушів формату А4 (80 г/м2).
Рівень безпеки P-5, ріже мікрошматки розміром 2 x 15 мм
Знімний контейнер для паперу на 44 літри
Технологія запобігання застряганню
Також подрібнює кредитні картки, скоби та скріпки
Працює безперервно протягом 30 хвилин з увімкненим вентилятором. Сплячий режим активується через 3 хвилини бездіяльності
Сенсорна панель керування
Наднизький рівень шуму: 55 дБА
Інфрачервоний датчик показує, коли контейнер для скошеної трави заповнений
2-річна гарантія на машину, 2-річна гарантія на леза
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Rexel
- Код виробника 2020150MEU
- EAN 5028252613903
- Основна інформація
- Модель AutoFeed+ 150M
- Тип різу Прорізи
- Рівень безпеки P-5
- Кількість аркушів за раз 6 аркушів
- Колір Чорний
- Використання
- Подрібнення скріпленого паперу Так
- Знищення платіжних карток Так
- Знищення компакт-дисків Ні
- Технічні
- Потужність Немає даних
- Гучність 55 дБ
- Розмір різання 2 x 15 мм
- Середня швидкість подрібнення Немає даних
- Індикація відкритих дверцят Так
- Індикація застрягання паперу Ні
- Індикація повного відсіку LED
- Функції
- Автоматичний старт/зупинка Так
- Автоматична подача Так
- Функція реверсу Так
- Захист від перегріву Так
- Блокування роботи при знятому кошику Ні
- Сенсорний датчик Немає
- Фізичний
- Об'єм бункера 44 L
- Корпус на колесах Ні
- Ширина входу 220 мм
- Висота 61.8 см
- Ширина 36.5 см
- Глибина 43 см
- Вага 15.5 кг
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 27 503 ₴ |
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 150M (2020150MEU)Рівень безпеки P-5
Автоматичний подавач
У вас не вистачає часу, і ваш стіл завалений документ... moreами, які потрібно подрібнити? Тоді Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 27 447 ₴ |
Rexel Optimum AutoFeed 150M configurations
Price for Rexel Optimum AutoFeed 150M |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 150M | from 27 447 ₴ | 3 offers | ||
Rexel Optimum AutoFeed 150X | from 21 177 ₴ | 5 offers |
We recommendCompare using chart →
from 2 608 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: credit cards, CD discs, capacity 10 sheet, A4, reverse, basket 21 L, noise: 72 dB
from 16 642 ₴
cutting cross, security level P-6, still destroys: paperclips, staples, credit cards, CD discs, capacity 17 sheet, A4, reverse, basket 34 L, wheels, noise: 54 dB
from 1 980 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: credit cards, CD discs, capacity 10 sheet, A4, reverse, basket 15 L, noise: 65 dB
from 12 155 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: paperclips, staples, credit cards, capacity 15 sheet, A4, reverse, basket 20 L, wheels, noise: 55 dB
from 38 109 ₴
cutting cross, security level P-5, still destroys: credit cards, CD discs, capacity 18 sheet, A3, reverse, basket 80 L, bin full autostop, wheels, noise: 55 dB
from 2 212 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: credit cards, CD discs, capacity 10 sheet, A4, reverse, basket 15 L, noise: 68 dB
from 48 360 ₴
cutting cross, security level P-5, still destroys: paperclips, staples, credit cards, CD discs, capacity 22 sheet, A3, reverse, basket 115 L, bin full autostop, wheels, noise: 55 dB
from 4 739 ₴
cutting parallel, security level P-2, still destroys: paperclips, staples, credit cards, CD discs, capacity 12 sheet, A4, reverse, basket 18 L, bin full autostop, noise: 58 dB
from 31 799 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: paperclips, staples, credit cards, CD discs, capacity 28 sheet, A4, reverse, basket 60 L, bin full autostop, wheels, noise: 55 dB
from 32 044 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: paperclips, staples, credit cards, capacity 17 sheet, A4, reverse, basket 76 L, bin full autostop, wheels, noise: 62 dB
from 3 537 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: credit cards, capacity 7 sheet, A4, autofeed, reverse, basket 25 L, bin full autostop
from 3 361 ₴
cutting cross, security level P-4, still destroys: credit cards, CD discs, capacity 12 sheet, A4, reverse, basket 18 L, bin full autostop, noise: 72 dB