Total Rubia Optima 3500 FE 5W-30 20L 20 L (228205)
Total Rubia Optima 3500 FE 5W-30 20L |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Total Rubia Optima 3500 FE 5W-30 20L 20 L
Олива моторна синтетична TOTAL Rubia Optima 3500 FE 5W30 20л (228205) 2282Олива моторна синтетична TOTAL Rubia Optima 3500 FE 5W30 20л (228205) Лінійка Rubia Optima 3500 FE має великі можливості для використання завдяки відповідності специфікацій АPI CK-4 та ACEA E6, E9 та дозволяє покривати сервісні потреби мультибрендових парків мінімальною кількістю продуктів. Rubia Optima 3500 FE 5W-30 також чудово підходить для... moreостанніх двигунів Євро VI, що встановлюються на Mercedes-Benz, Scania, MAN, Volvo, DAF, Iveco, Renault, Ford і т.д. Як і Rubia Optima 3100 FE 10W-30, цей новий продукт дозволяє дотримуватися максимальних інтервалів заміни олії, зазначених OEM-виробниками відповідно до їх рекомендацій з технічного обслуговування. Official partner Total Dsvavto.ua (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 5 508 ₴ |
TOTAL 228205Олива моторна TOTAL Rubia Optima 3500 FE 5W-30 20 л (228205) Partsplus.com.ua1 year with us (Kyiv) Report | 5 399 ₴ |
Олива моторна RUBIA OPTIMA 3500 FE 5W-30 20 л TOTAL (174371) | 5 322 ₴ | Seller: AutoSM |
Series Total RubiaCompare using chart →
from 4 021 ₴
20 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.5, Renault RXD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3277, Scania LDF
from 4 418 ₴
20 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.51, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3477, Mack EOS-4.5, Cummins CES 20086
from 2 823 ₴
20 L, mineral, SAE 15w-40, trucks, MB 228.3, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3275, Mack EO-M Plus, Caterpillar ECF-1-а, Cummins CES 20071/CES 20072/CES 20076/CES 20077/CES 20078, MTU Detroit Diesel Category Type 2
from 1 326 ₴
5 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.5, Renault RXD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3277, Scania LDF
from 5 322 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.51, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3477
from 24 780 ₴
208 L, mineral, SAE 15w-40, trucks, MB 228.3, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3275, Mack EO-M Plus, Caterpillar ECF-1-а, Cummins CES 20071/CES 20072/CES 20076/CES 20077/CES 20078, MTU Detroit Diesel Category Type 2
from 35 446 ₴
208 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.5, Renault RXD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3277, Scania LDF
from 846 ₴
5 L, mineral, SAE 15w-40, trucks, MB 228.3, Renault RD/RD-2, Volvo VDS-2, MAN M3275, Mack EO-M, Cummins CES 20071/CES 20072, MTU Detroit Diesel Category Type 2
from 3 041 ₴
20 L, mineral, SAE 15w-40, trucks, MB 228.3, Renault RD/RD-2, Volvo VDS-2, MAN M3275, Mack EO-M, Cummins CES 20071/CES 20072, MTU Detroit Diesel Category Type 2
from 6 001 ₴
20 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.51, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3477/M3277
from 38 843 ₴
208 L, semi-synthetic, SAE 10w-40, trucks, MB 228.51, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3477/M3277
from 5 570 ₴
20 L, semi-synthetic, SAE 10w-30, trucks, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, Mack EOS-4.5, Cummins CES 20086
SimilarCompare using chart →
from 5 266 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.5, Renault RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, Mack EO-N, Scania LDF-3, Deutz DQC IV-10, MTU Detroit Diesel Category Type 3
from 5 864 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.5, Renault RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277/M3377, Mack EO-N, Caterpillar ECF-2, DAF HP-1/HP-2, Scania LDF, Cummins CES 20076/CES 20078, Deutz DQC IV-10
from 6 037 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.51/228.52, Renault RGD/RLD-2/RLD-3/RXD, Volvo CNG/VDS-3/VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-1-а/ECF-2/ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
from 5 793 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.51, Renault RXD/RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3477
from 5 650 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.31/228.51, Ford WSS-M2C213-A1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3677, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
from 5 554 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MAN M 3377/M 3277; MB 228.5; DAF HP1/HP2
from 5 977 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MAN M3377, Mack EO-N/EO-M Plus, Caterpillar ECF-2, Cummins CES 20076/CES 20078, Deutz DQC IV-10
from 6 506 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4, MAN M3477/M3677, Mack EO-O Premium Plus, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081, Deutz DQC IV-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
from 5 888 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.51, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA
from 4 274 ₴
20 L, synthetic, SAE 5w-30, trucks, MB 228.51, Renault RLD-3, Volvo VDS-4, MAN M3477/M3677, Mack EO-O Premium Plus, Cummins CES 20081
from 1 299 ₴
5 L, synthetic, SAE 5w-30, passenger cars, Renault RN 0720
from 1 094 ₴
4 L, synthetic, SAE 5w-40, passenger cars, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 226.5/229.5, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-Z2, MS-10725