ViLgrand VGS 1012 stainless steel
ViLgrand VGS 1012
Colour
Hob type
gas Burner controls
rotary knobs Hob material
stainless steel Number of gas burners
2 Burner grates
steel Dimensions (HxWxD)
10x71x36 cm Added to E-Catalog
june 2019
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ViLgrand 2024 - new products, best sales and most actual models ViLgrand.
ViLgrand VGS-1012 Потужність підключення/560 0 Вт|Дисплей/Ні|Г арантійний термін/1 рік|Тип плити/Газова|Ва га/2,6 кг|Передня ліва конфорка/Потужн і... more сть 2,8 кВт|Тип варильної панелі/Газова|П ередня права конфорка/Потужн ість 2,8 кВт|Комплектаці я/Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/9,9 х 71,7 х 38,5 см|Кількість конфорок / зон нагріву/2|Матер іал основи/Нержавію ча сталь|Тип управління/Меха нічне|Колір виробника/Нержа віюча сталь|Тип зон нагріву/Газові конфорки|Бренд/ ViLgrand|Вага в упаковці, кг/Нет|Країна виробництва/Кит ай|Габарити упаковки (ВхШхГ)/Нет
COMFY.ua 9 year with us (Kyiv)
Warranty: manufacturer
Report
849 ₴
Настільна плита газова ViLgrand VGS-1012 849 ₴
Плита настільна VILGRAND VGS 1012 Marketplace: Rozetka.ua
Techno-Park
5 year with us (Kyiv)
Report
907 ₴
Настільна газова плита Vilgrand VGS-1012 Marketplace: Rozetka.ua
LUVAS
5 year with us (Kyiv)
Report
1 250 ₴
Настольная газовая плита Vilgrand VGS-1012 Marketplace: Rozetka.ua
SHEF LIFE
5 year with us (Kyiv)
Report
1 329 ₴
Таганок газовий ViLgrand VGS-1012 Marketplace: Rozetka.ua
TopHome
5 year with us (Kyiv)
Report
889 ₴
Настільна плита VILGRAND VGS 1012 Marketplace: Rozetka.ua
Dagaz-shop
5 year with us (Kyiv)
Report
1 695 ₴
ViLgrand VGS 1012 stainless steel price graph