Укр|Eng|Рус
Ukraine
Catalog   /   Headphones   /   Apple

Price

User reviews: headphones Apple

Pros
Apple AirPods Pro 2nd gen
Звук: я не професіонал, я звичайний користувач, якому ці навушники більше про екосистему та зручність користування, шумодав, хоча звук теж важливий. Він тут дуже непоганий, для мене не було моментів коли я розумів що очікував кращого. Баси стали кращі ніж на перших, деталізація стала краще, а так більш менш те ж саме.Батарея: я ні разу не використовував їх до розряду в нуль, але все ж тримають більше 5 годин це точно. Порівняно з першими тут відчутний апгрейд.Шумодав: став краще н more→іж в першому поколінні. Він не відсікає всі шуми, але робить їх значно тихіше, і в цьому варіанті сама музика майже на 90% перебиває інші шуми.Динамік в корпусі: зручно, коли загубив їх десь у квартирі, але користувався від сили рази 3
Apple AirPods Pro 2nd gen
Качественный насыщенный звук, функция шумоподавления, нравится возможность настроить управление для каждого уха. Главным плюсом для меня было то, что у кейса есть динамик и при функции «найти айфон» можно по звуку найти затерявшийся в комнате кейс отдельно от наушников или вместе с ними. Даже спустя долгое время не пострадало качество звучания, по прежнему хорошо держит батарею. Довольна на все 100
Apple AirPods Pro 2nd gen
- “Режим шумогасіння”, “Режим проникності”, “Виявлення розмови” - досить хороший звук з приємним басом - навушники ергономічні і ними зручно управляти - досить надовго вистачає акумуляторів (плюс сам кейс)
Apple AirPods Pro 2nd gen
+ Звук + Шумодав (ANC) + Оптимальний формфактор + Довго тримають заряд + Система керування (кліки і свайпи) + Найкращий мікрофон в порівнянні з іншими TWS + Відстеження в локаторі + Кейс з динаміком
Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C
Громкие, «басистые», комфортно лежат в ушной раковине, не выпадают при ходьбе или занятии спортом. Поддерживают беспроводную зарядку, и имеют три комплекта сменных амбушюр для ушей.
Apple EarPods with Remote and Mic
Пользуюсь EarPods всю свою жизнь и очень доволен. Мне нравится и звук и басы, как по мне высокие чистоты в порядке, лучше наушников для меня нет
Apple AirPods Max
Вигляд; Звук (хоча і не до кінця ідеальний); Прозорий режим;
Cons
Apple EarPods Lightning
найбільший недолік це не можливість одночасно підключити зарядне та навушники, іноді висмикуються але і безпровідні іноді випадають тому це таке
Apple AirPods Pro 2nd gen
Такі мінуси як потертість корпуса або швидке забруднення я для себе не виокремлюю. Комусь, може це і не сподобається.
Apple AirPods Pro 2nd gen
Для мене це не недолік, але все ж бічна дірка для закріплення ниткою useless)
Apple AirPods Pro 2nd gen
Очень маркий корпус, затирается через секунду после покупки. Нужен чехол
Apple AirPods 3 with Charging Case
нет возможности проверить процент заряда на андроид цена
Apple EarPods with Remote and Mic
Не работает регулировка громкости на андроид телефонах
Filters
Price