1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch (DK5.0-BL)
Відео 4 |
1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch Blue switch (Clicky)Red switch (Linear) |
|
Ефектна повнорозмірна геймерська клавіатура з довговічними механічними перемикачами, надійним захистом від протікання рідин і регульованою LED-підсвічуванням. Від дешевих ігрових клавіатур з мембранним механізмом відрізняється використанням якісних механічних перемикачів Outemu Blue, які є точною копією знаменитих німецьких свічей Cherry MX Blue. Ці перемикачі демонструють значний гарантований ресурс (не менше 50 млн натиснень), спрацьовують при накладенні помірного зусилля (40 г) і дозволяють легко виконувати швидкі багаторазові повторні натискання, що супроводжуються чітко помітним звуком.
Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch позиціонується як продукт середній ціновій категорії, призначений для широкого кола початківців і досвідчених геймерів, які бажають придбати модель з швидким відгуком, вираженим кліком і точної тактильною віддачею. Може фіксувати одночасне натискання складних багатоклавішних комбінацій (N-key rollover) і забезпечує фільтрацію помилкових натискань для бездоганно точного управління ігровим процесом. Клавіша Fn у поєднанні з F1-F12 дає можливість управляти мультимедійними функціями і підсвічуванням (яскравість, світлові ефекти). Посилений пластиковий корпус клавіатури з металевою пластиною в підставі легко витримує значні механічні навантаження і емоційні маніпуляції. Передбачено апаратне відключення клавіші Windows.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch
Усі ціни 38 →Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Blue Black | 1 339 грн. |
Клавіатура 1STPLAYER DK5.0 Rgb Outemu Blue Switch | 1 349 грн. |
Клавиатура 1STPLAYER DK5.0 Rgb Outemu Blue Switch | 1 349 грн. |
Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Blue Black (DK5.0-BL) DK5.0 Blue Swi | 1 349 грн. |
Клавиатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Blue (DK5.0-BL) USB DK5.0 Blue Switc | 1 349 грн. |
1 1 2 0 |
Дуже ненадійна Просто клавіатура Дуже швидко зламалася (погано працюють/не натискаються клавіші) користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch кілька місяців |
ціна
підсвічування нормальне, особисто мені ніякого дискомфорту не викликало після довгого використання, клавіші, які найчастіше використовуються (у моєму випадку в основному це wasd і пробіл), починають погано сприймати натискання і це дуже бісить як при введенні тексту, так і при грі Vvvvbbgg Fvbb: користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch більше року |
Клавіатура досить якісна, кнопки не люфтять, зайвий шум не видає. Але білий колір підсвічування зміщений у фіолетовий спектр. Досить хороше співвідношення ціни та якості. Білий колір підсвічування зміщений у фіолетовий спектр. У попереднього коментатора та сама проблема. На оглядах цієї клавіатури білий колір виглядає справді білим, тому ймовірно нам попався неякісний екземпляр. Частково це фіксується, якщо у додатку налаштувань клавіатури трохи урізати червоний та сині спектри, але не ідеально, і все одно деякі кнопки подекуди мають зелені плями. Раніше була краща клавіатура - Lenovo Legion K500 на червоних свічках за 1200, що має підставку під зап'ястя, імхо більш естетичний дизайн, і в рази кращий софт налаштування підсвічування. Але вона зламалася через місяць, і ще через місяць очікування гарантійного ремонту мені повернули гроші. Тим часом та клавіатура стала коштувати понад 2000, і за такі гроші її придбання не є доцільним. На першій фотографії той білий колір, що не працює. На другий моя спроба настроїти білий. Зелених плям на фото на жаль не видно, але вони є і псують зовнішній вигляд Николай Кольцов: користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch менше місяця |
Модификації 1stPlayer DK5.0 RGB
Ціни на 1stPlayer DK5.0 RGB |
---|---|---|---|---|
1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch | від 1 306 грн. | 40 пропозицій | ||
1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch | від 1 306 грн. | 37 пропозицій |