A4Tech Bloody S510R Pudding
A4Tech Bloody S510R Pudding |
|
Механічна клавіатура з покращеними кнопками Pudding, представлена на ринку популярним брендом A4Tech в 2023 році. Такі клавіші виготовлені методом подвійного лиття, що робить символи практично не схильними до механічного зносу. Система Ahead Quick Step гарантує час відгуку лише 1 мс. Клавіатура A4Tech Bloody S510R Pudding стане вагомою перевагою в іграх, де потрібна швидкість дій та швидкість реакції.
У цій моделі є внутрішня пам'ять на 4 МБ, що дозволить автономно зберігати велику кількість макросів (до 120 000). Є RGB-підсвічування з можливістю налаштування яскравості та режимів мерехтіння. За допомогою програмного забезпечення KeyDominator можна перепризначити кнопки. Опція Anti-Ghosting запобігатиме залипанню кнопок і зведе до мінімуму випадкове натискання сусідніх кнопок.
В основі клавіш знаходяться червоні перемикачі BLMS Switch, які відрізняються зниженим шумом та плавним ходом. Висота натискання свічок складає 4 мм. Такі перемикачі мають робочий ресурс на рівні 50 млн. кліків. Клавіатура має ігровий режим, що дозволяє вимкнути клавішу Win. Існує панель індикації, за якою легко визначати статус Caps Look. Для підключення використовується шнур із інтерфейсом USB Type A.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody S510R Pudding
Усі ціни 8 →Клавіатура Bloody S510R Pudding Black | 1 579 грн. |
Клавіатура механічна ігрова Bloody S510R Pudding Black | 1 599 грн. |
Клавіатура A4Tech Bloody S510R RGB BLMS Switch Red USB Pudding Black (Bloo | 1 599 грн. |
A4Tech Клавіатура A4Tech Bloody S510R RGB BLMS Switch Red USB Pudding Blac | 1 599 грн. |
Клавіатура провідна A4Tech S510R Bloody BLMS USB Pudding Black (4711421981 | 1 599 грн. |