1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch (DK5.0-RD)
Відео 4 |
1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch Blue switch (Clicky)Red switch (Linear) |
|
Стильна повнорозмірна вологозахищена геймерська клавіатура з надійними механічними перемикачами і регульованою LED-підсвічуванням. Від дешевих ігрових клавіатур з мембранним механізмом відрізняється використанням якісних механічних перемикачів Outemu Red, які є точною копією легендарних лінійних Cherry MX Red. Ці перемикачі мають вражаючий гарантований ресурс (не менше 50 млн натиснень), спрацьовують при накладенні помірного зусилля (40 г) і дозволяють легко виконувати швидкі багаторазові повторні натискання при низькому рівні шуму.
Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло початківців і досвідчених геймерів, які бажають придбати модель з малим часом відгуку і розумною вартістю. Здатна реєструвати одночасне натискання складних багатоклавішних комбінацій (N-key rollover), забезпечує фільтрацію помилкових натискань для бездоганно точного управління ігровим процесом.
Клавіша Fn у поєднанні з F1-F12 дає можливість управляти мультимедійними функціями і підсвічуванням (яскравість, характер світлових ефектів). Міцний пластиковий корпус клавіатури додатково посилений металевою пластиною підстави без проблем витримує значні механічні навантаження під час емоційних ігрових сесій. Є апаратна блокування клавіші Windows і захист від протікання рідин (IPx7).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch
Усі ціни 36 →Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Red Black | 1 339 грн. |
Клавіатура 1STPLAYER DK5.0 Rgb Outemu Red Switch | 1 349 грн. |
Клавиатура 1STPLAYER DK5.0 Rgb Outemu Red Switch | 1 355 грн. |
Клавіатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Red Black (DK5.0-RD) DK5.0 Red Switc | 1 349 грн. |
Клавиатура 1stPlayer DK5.0 RGB Outemu Red (DK5.0-RD) USB DK5.0 Red Switch | 1 349 грн. |
1 1 2 0 |
ціна
підсвічування нормальне, особисто мені ніякого дискомфорту не викликало після довгого використання, клавіші, які найчастіше використовуються (у моєму випадку в основному це wasd і пробіл), починають погано сприймати натискання і це дуже бісить як при введенні тексту, так і при грі Vvvvbbgg Fvbb: користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch більше року |
Клавіатура досить якісна, кнопки не люфтять, зайвий шум не видає. Але білий колір підсвічування зміщений у фіолетовий спектр. Досить хороше співвідношення ціни та якості. Білий колір підсвічування зміщений у фіолетовий спектр. У попереднього коментатора та сама проблема. На оглядах цієї клавіатури білий колір виглядає справді білим, тому ймовірно нам попався неякісний екземпляр. Частково це фіксується, якщо у додатку налаштувань клавіатури трохи урізати червоний та сині спектри, але не ідеально, і все одно деякі кнопки подекуди мають зелені плями. Раніше була краща клавіатура - Lenovo Legion K500 на червоних свічках за 1200, що має підставку під зап'ястя, імхо більш естетичний дизайн, і в рази кращий софт налаштування підсвічування. Але вона зламалася через місяць, і ще через місяць очікування гарантійного ремонту мені повернули гроші. Тим часом та клавіатура стала коштувати понад 2000, і за такі гроші її придбання не є доцільним. На першій фотографії той білий колір, що не працює. На другий моя спроба настроїти білий. Зелених плям на фото на жаль не видно, але вони є і псують зовнішній вигляд Николай Кольцов: користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch менше місяця |
Моя перша механічна клавіатура (і перша клавіатура з підсвічуванням взагалі). Недоліки не критичні. Невелика ціна; наявність трохи прогумованих ніжок. Версія з червоними свитчами цілком тиха (Shift майже не чутний), великі можливості налаштування Маленькі кнопки (у мене великі руки, але звикнути можна); пару помилок в інструкції (майже непомітні); неповне підсвічування на деяких клавішах; всі кольори підсвічування, крім "білого", трохи ріжуть очі у темряві (підсвічування можна вимкнути). Артём: користуюся 1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch менше місяця |
Модификації 1stPlayer DK5.0 RGB
Ціни на 1stPlayer DK5.0 RGB |
---|---|---|---|---|
1stPlayer DK5.0 RGB Blue Switch | від 1 149 грн. | 40 пропозицій | ||
1stPlayer DK5.0 RGB Red Switch | від 1 149 грн. | 37 пропозицій |