1stPlayer MK8 Lite Black Switch
1stPlayer MK8 Lite Black Switch |
|
Механічна клавіатура з ігровими перемикачами Gateron Black представлена на ринку в 2023 році. Пристрій дозволяє проводити гарячу заміну свічок за системою Hot-swap. Це водостійка модель, яка боїться проливання рідини на розкладку. З'єднувальний провід є знімним, що підвищує зручність транспортування та зберігання девайсу. Є кабельменеджмент із виведенням шнура на будь-який бік.
Є підсвічування з ефектами RGB на 16,8 млн. відтінків. Фірмове програмне забезпечення The Magic Nest дозволяє окремо налаштувати світіння кожної кнопки. Механічна клавіатура 1stPlayer MK8 Lite Black Switch одержала розкладку на 87 кнопок. Клавіша CapsLook має окремий індикатор увімкнення. Кут нахилу розкладки можна налаштувати. Система Anti-Ghosting дозволяє запобігти випадковому натисканню та залипанню клавіш. Розкладка розпізнає необмежену кількість одночасно натиснутих кнопок, що з наявністю функції N-KRO. Завдяки укороченій розкладці вдалося знизити габарити клавіатури до 360x134x35 мм. Інтерфейс підключення до комп'ютера: USB Type A. Сполучний шнур є м'яким, що запобігає появі ефекту пам'яті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer MK8 Lite Black Switch
Усі ціни 32 →1stPlayer MK8 Lite Gateron Black Switch Black | 1 495 грн. |
Клавіатура 1STPLAYER MK8 Lite Gateron Black Switch | 1 500 грн. |
Клавіатура 1stPlayer MK8 Lite Gateron Black Switch | 1 389 грн. |
Клавиатура 1STPLAYER MK8 Lite Gateron Black Switch | 1 500 грн. |
Клавіатура 1stPlayer MK8 Lite Gateron Black Switch | 1 499 грн. |
Модификації 1stPlayer MK8 Lite
Ціни на 1stPlayer MK8 Lite |
---|---|---|---|---|
1stPlayer MK8 Lite Black Switch | від 1 389 грн. | 35 пропозицій | ||
1stPlayer MK8 Lite Blue Switch | від 1 389 грн. | 35 пропозицій | ||
1stPlayer MK8 Lite Yellow Switch | від 1 389 грн. | 36 пропозицій |