Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9624
від 56 644 до 63 405 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Contego Neo 56
Характеристики
2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9624 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9624
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9624) | 56 644 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9624) | 56 644 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9624) | 57 409 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB, NVD3060-12, B660, | 57 799 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9624) | 57 409 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо