Персональний комп'ютер 2E Decimal Fantom 2E-10332
Фото 6 | від 66 642 до 79 197 грн. Порівняти ціни 8 →2024 рікDecimal (ігрові топ)ігровийпотужний ПКDDR5дискретнаSSD+SSD (2 диски)звук 7.1підтримка VRHDMI 2 шт Проц:Ryzen 5, 7600, 3.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Decimal Fantom 34
Характеристики
2E Decimal Fantom 2E-10332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Decimal Fantom 2E-10332
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Decimal (2E-10332) | 70 716 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Decimal (2E-10332) | 70 716 грн. |
Компьютер персональный 2E Decimal AMD R5-7600, 32Gb, F1TB+F1TB, NVD4070-12 | 72 159 грн. |
2E Decimal 2E-10332 | 70 835 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Decimal AMD R5-7600, 32GB, F1TB+F1TB, NVD4070-12 | 72 159 грн. |
2E 2E-10332 | 79 197 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Decimal AMD R5-7600, 32Gb, F1TB+F1TB, NVD4070-12 | 66 642 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Decimal AMD R5-7600, 32Gb, F1TB+F1TB, NVD4070-12 | 72 159 грн. |
Закрити
Рекомендуємо