Електрогенератор 2E 2E-BS6500E-V
Фото 11 |
2E 2E-BS6500E-V |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-BS6500E-V
Усі ціни 6 →2E 2E-BS6500E-V 220 В, 50 Гц, 5.5 кВт, бензин, електростартер офіційна гар | 17 799 грн. |
2E 220В, 50 Гц, 5.5 кВт (2E-BS6500E-V) | 18 999 грн. |
Генератор бензиновий 2E 220В, 50 Гц, 5.5 кВт (2E-BS6500E-V) 2E-BS6500E-V | 18 999 грн. |
2E 220В, 50 Гц, 5.5 кВт (2E-BS6500E-V) | 18 999 грн. |
2E Генератор бензиновий 220 В, 50 Гц, 5.5 кВт, електро стартер, ручка та к | 19 592 грн. |
Бензиновий генератор 2E (2E-BS6500E-V) | 18 403 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →