Електрогенератор Sigma 5710311
Відео 2 |
Sigma 5710311 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710311
Усі ціни 7 →Генератор бензиновый Sigma (5710311) 941170 | 21 500 грн. |
Генератор бензиновий Sigma 5.0/5.5кВт, 4-тактний електрозапуск (5710311) | 21 500 грн. |
Генератор бензиновый Sigma 5.0/5.5кВт 4-х тактный электрозапуск | 19 835 грн. |
Генератор бензиновий Sigma 3.5/4.0кВт з виведенням під АВР 5710311 | 19 834 грн. |
Генератор бензиновый Grad 5.0/5.5кВт 4-х тактный | 21 619 грн. |
Генератор бензиновий з виведенням під АВР SIGMA (5710311) | 21 222 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 5710301 — ручний тип запуску, паливо бензин
- Модель 5710311 — запуск за допомогою електростартера, паливо бензин
- Модель 5711321 — запуск за допомогою електростартера, паливо бензин/газ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →