Електрогенератор 2E 2E-BS2500-V
Фото 12 |
2E 2E-BS2500-V |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-BS2500-V
Усі ціни 31 →Бензиновий генератор 2E 220 В, 50 Гц, 2.2 кВт (2E-BS2500-V) 2E-BS2500-V | 8 200 грн. |
2E 2E-BS2500-V 220 В, 50 Гц, 2.2 кВт, бензин офіційна гарантія | 5 999 грн. |
2E 2E-BS2500-V | 7 762 грн. |
Генератор бензиновий 2E 220В, 50 Гц, 2.2 кВт (2E-BS2500-V) 2E-BS2500-V | 8 699 грн. |
Генератор бензиновый 2E 2/2.2кВт | 8 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →