Електрогенератор Iron Angel EG 5500ME
Фото 5 |
Iron Angel EG 5500ME |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel EG 5500ME
Усі ціни 10 →Бензиновый генератор Iron Angel EG 5500 ME (2001257) 154145 | 18 816 грн. |
Генератор бензиновий Iron Angel EG 5500 ME 101320-36 | 18 816 грн. |
Бензиновий генератор Iron Angel EG 5500MЕ EG5500MЕ | 19 250 грн. |
Бензиновый генератор Iron Angel EG 5500 ME | 17 299 грн. |
Генератор бензиновый Iron Angel EG 5500 ME | 18 816 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →