Електрогенератор 2E 2E-BS9500TE-V
Фото 10 |
2E 2E-BS9500TE-V |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E 2E-BS9500TE-V
Усі ціни 6 →2E 2E-BS9500TE-V 220 В, 50 Гц, 7.5 кВт, бензин, електростартер офіційна га | 23 299 грн. |
2E 220В, 50 Гц, 7.5 кВт (2E-BS9500TE-V) | 23 999 грн. |
Генератор бензиновий 2E 380В, 50 Гц, 7.5 кВт (2E-BS9500TE-V) 2E-BS9500TE-V | 23 999 грн. |
2E 220В, 50 Гц, 7.5 кВт (2E-BS9500TE-V) | 23 999 грн. |
2E 2E-BS9500TE-V | 25 655 грн. |
2E Генератор бензиновий 220 В, 50 Гц, 7.5 кВт, електро стартер, ручка та к | 25 143 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →