Електрогенератор Exelon MB6000E-A
Фото 9 |
Exelon MB6000E-A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exelon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exelon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exelon MB6000E-A
Усі ціни 7 →Генератор бензиновий Exelon MB6000E-A 101426-1 | 19 864 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB6000E-A - 5.0/5.5 кВт 10001 | 21 475 грн. |
Бензиновый генератор Exelon MB6000E-A 5.0-5.5 кВт | 21 475 грн. |
Генератор бензиновый Exelon MB6000E-A | 19 864 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB6000E-A - 5.0/5.5 кВт B10001 | 19 542 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB6000E-A - 5.0/5.5 кВт | 21 474 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB6000E-A | 19 864 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →