Моторне мастило Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 1 л (550054287)
Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 1 л
Олива моторна синтетична SHELL Helix HX8 Professional AG 5W-30 1л (5500542 | 292 грн. |
SHELL Helix HX8 Professional AG 5W-30 1л (41071415369) | 368 грн. |
SHELL 550054287 | 377 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 1 л (2240745109523) | 336 грн. |
Модификації Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30
Ціни на Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 1 л | від 292 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix HX8 Professional AG 5W-30 5 л | від 1 399 грн. | 4 пропозиції |