Кнопковий телефон 2E E240 0 Б
Відео 3Фото 11 |
Кнопковий телефон для дзвінків і SMS-листувань, зібраний в компактному корпусі моноблочної конструкції з розмірами 121x50.5x13.9 мм.конструкція у «трубки» традиційна — нижню половину його лицьової панелі займає клавіатурний блок, вгорі розташований кольоровий екранчик калібру 2.4 дюймів по діагоналі. Роздільна здатність дисплея невелика і становить 320х240 пікселів. 2E E240 підтримує роботу з двома SIM-картами, що дозволяє вибирати найбільш вигідні тарифи для дзвінків на номери різних операторів надання послуг стільникового зв'язку.
На додачу модель обладнали слотом під картку пам'яті microSD. На ній передбачається зберігати аудіотреки при використанні телефону в якості плеєра і фотознімки, зроблені на простецьку тильну камеру з роздільною здатністю 0.3 МП. Бонусом в "кнопочнике" йдуть FM-приймач і ліхтарик на верхньому торці корпусу. За тривалу автономну роботу апарату несе відповідальність знімна акумуляторна батарея ємністю 1800 маг. Зарядка АКБ проводиться через контакти роз'єму microUSB.
Купити 2E E240 0 Б
Усі ціни 40 →2E E240 POWER Dual SIM Black | 699 грн. |
Мобільний телефон 2E E240 POWER DS Black 680576170088 | 699 грн. |
Мобільний телефон 2E E240 Power Black (UA UCRF) | 699 грн. |
2E E240 2020 Dual SIM Black 680576170026 | 679 грн. |
Мобильный телефон 2E E240 Power Black (UA UCRF) | 699 грн. |