Кнопковий телефон Ergo B184 0 Б
Фото 5 |
Ergo B184 0 Б
Екран:1.77 ", 160x120
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:Unisoc SC6531E
Камера:0.3 МП
Акумулятор:1000 мАгод, знімний
Вага:69 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Ergo B184 0 Б
Усі ціни 33 →Мобiльний телефон Ergo B184 Dual Sim Black B184 Black | 499 грн. |
Мобильный телефон Ergo B184 Dual Sim Black B184 Black | 458 грн. |
Ergo ERGO B184 Dual Sim Black | 496 грн. |
Ergo B184 Black Dual Sim ERGO B184 DS Black 1,77\'\' 1000мА*г є камера UA | 509 грн. |
Телефон ERGO B184 Вlack | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →