Кнопковий телефон Nomi i2403 0 Б
Фото 10 |
Nomi i2403 0 Б
Екран:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:Unisoc SC6531E
Камера:0.08 МП
Акумулятор:1000 мАгод, знімний
Вага:73 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nomi i2403 0 Б
Усі ціни 32 →Мобільний телефон Nomi i2403 Dark Green (зелений) | 679 грн. |
Nomi i2403 Dual Sim Red i2403 red | 679 грн. |
Nomi i2403 Black 996623 | 739 грн. |
Телефон Nomi i2403 Red | 679 грн. |
Мобильный телефон Nomi i2403 Dark Green | 679 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →