Геймпад 2E Gaming Black (2E-UWGC-C04)
Відео 3Фото 10 |
2E Gaming Black |
|
Універсальний бездротовий ігровий маніпулятор (геймпад) для персональних комп'ютерів, ігрової консолі PlayStation 3, а також мобільних гаджетів, які працюють під управлінням операційної системи Android так і під iOS. Оснащений відкидним упором для смартфонів з телескопічним кріпленням, що дозволяє надійно фіксувати пристрої з різною шириною екрана. Такий наголос позбавляє користувача від необхідності утримувати гаджет в руках і можливого дискомфорту, пов'язаного з нагріванням корпусу смартфона в процесі гри.
Геймпад 2E Black 2E-UWGC-C04 позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло мобільних користувачів і любителів комфортного геймінга на ПК. Для синхронізації з гаджетами використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 4.0. Для ПК використовується комплектний USB-ресивер, що забезпечує стабільний зв'язок на відстані до 10 м. Підтримується можливість роботи з ПК і ноутбуків під управлінням Windows, широким асортиментом Android-гаджетів, смартфонами Apple iPhone (від 5/5C/5S і вище), планшетами Apple iPad/iPad Pro/Mini/Air/. Здатний працювати з телевізійними приставками Apple TV, Android TV. Геймпад обладнаний 4-позиційний D-Pad'ом, чотирма основними клавішами, двома аналоговими стиками, тригерами, бамперами, а також кнопки Select і Start. Може успішно використовуватися в іграх більшості популярних жанрів. Живиться від вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 700 мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming Black
Усі ціни 8 →Бездротовий геймпад 2Е Gaming Black (2E-UWGC-C04) 2E-UWGC-C04 | 999 грн. |
2E Computer peripherals 2E-UWGC-C04 | 999 грн. |
Ігровий геймпад 2E універсальний бездротовий (2E-UWGC-C04) | 1 399 грн. |
Джойстик 2E Gaming C04 WL універсальний бездротовий 2E-UWGC-C04 | 1 299 грн. |
2E Computer peripherals 2E-UWGC-C04 | 999 грн. |
Геймпад просто страх. У нього великі мертві зони, а підключення до iOS немає, також як і підключення по дроту, що може рятувати в деяких ситуаціях. Взагалі не рекомендую його брати, він просто не варто своїх грошей, ніколи не економте на геймпадах якщо ви плануєте користуватися ними довго Форм фактор іксбокс, дуже зручний, є блютуз адаптер в комплекті. Мертві зони, що не підключається до iOS, Віктор: користуюся 2E Gaming Black більше року |
За 2 тижні правий тригер став у стан постійного натиснення (процентів на 20), у деякі гри взагалі неможливо грати тепер( Удобний Ламкий Андрій Шматко: користуюся 2E Gaming Black менше місяця |
М'які тригери, схожі на xbox one Жахливої якості стіки, кнопки бутафорські і болтаються, неправильно розташовані кнопки RanWay: користуюся 2E Gaming Black більше року |
Універсальний солдат
2E GAMING C04-універсальний бездротовий геймпад для Windows-комп'ютерів, Apple iPhone і iPad, а також пристроїв на базі Android (смартфони, планшети, смарт-телевізори, ТВ-бокси). А Мобільний додаток Shooting Plus V3 дозволяє налаштувати роботу геймпада навіть в тих іграх, які офіційно його не підтримують.
Хороша спадковість
Виконаний 2E GAMING C04 за образом і подобою оригінального контролера ігрової консолі Xbox One. Той же матовий пластик, маркування клавіш ABXY, асиметричне розташування стіків і чутливі до сили натискання тригери. Хіба що цілісна восьмипозиційна Хрестовина нагадує, скоріше, контролер Xbox 360, щоб було зручніше робити комбо-удари в файтингах.
Кріплення для смартфона
По центру знаходиться притискне кріплення для смартфона-поміщаються моделі навіть з величезною діагоналлю екрану до 7 дюймів. Відкинувши кріплення, користувач отримує доступ до кнопок Start і Select. Тобто в ПК-іграх, де вони активно використовуються, доведеться грати з піднятим кріпленням, що трохи нелогічно.
Диванний геймер
Вбудованого акумулятора ємністю 700 мАгод вистачає на цілих 40 годин роботи (заряджається за 3 години). А дальність прийому як інтегрованого модуля Bluetooth 4.0, так і комплектного USB-ресивер 2.4 ГГц досягає 10 метрів, чого вже напевно вистачить від дивана до телевізора. Також присутні два вібромотори.