2E Gaming KG350
Фото 11 |
2E Gaming KG350 2022 рікGaming |
|
Компактна дротова клавіатура від бренду 2E Gaming, яка виконана в популярному форматі 65%. Її розміри становлять 323х106х35 мм, а вага — всього 350 г.завдяки цьому девайс можна брати з собою на роботу або в поїздки, також він значно економить місце на робочому столі, звільняючи простір для маневрів з мишкою або інших необхідних речей. При цьому виробник запевняє, що конструкція корпусу досить міцна і надійно захищена від попадання всередину вологи, так що не дуже акуратне поводження вона повинна пережити.
2E KG350 пропонує скорочену Кількість клавіш - всього їх 68, вони мають мембранну конструкцію і високий хід. Крім хорошої чуйності, кнопки також можуть похвалитися ресурсом в 10 мільйонів натискань. В цілому, клавіатура позиціонується як ігрова, але вона також ефективна для роботи, навчання і набору текстів. Хоча на геймерську спрямованість вказує наявність RGB-підсвічування, ефекти якої можна налаштувати на свій смак. За стійкість на поверхні робочого столу відповідають прогумовані ніжки, а за зручність використання-регулятор висоти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG350
Усі ціни 79 →2E Gaming KG350 RGB (2E-KG350UBK) Black 2E-KG350UBK | 999 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG350 RGB 68key USB Black UKR (2E-KG350UBK) | 999 грн. |
Клавіатура 2E KG350 Rgb Usb Black (2E-KG350UBK) | 1 132 грн. |
Клавіатура 2E KG350 Rgb Usb Black (2E-KG350UBK) | 999 грн. |
Клавиатура 2E KG350 Rgb Usb Black (2E-KG350UBK) | 999 грн. |
механічна клавіатура з високоякісними перемикачами та багатофункціональним підсвічуванням, але деякі аспекти, такі як звучання клавіш та цінова політика, можуть впливати на вибір для окремих користувачів. RGB-підсвітка, механічні перемикачі, наявність макросів Звучання клавіш, базовий дизайн |