Корпус 2E GAMING CALLEO чорний (2E-GB700)
Відео 2Фото 17 |
Компактний корпус з досить великими можливостями для побудови стильною і продуктивної комп'ютерної системи. Усередині платформи Mini Tower використовується високопродуктивна система охолодження. Так, за фронтальною панеллю, яка виготовлена з металевої решітки, змонтовані три вентилятора 120 мм. Додатково 120-міліметрова крильчатка встановлена ззаду. Весь комплект штатних вентиляторів оснащений цікавою підсвічуванням ARGB.
Корпус 2E GAMING CALLEO GB700 розрахований на установку материнської плати формату microATX або Mini-ITX. Охолоджувати процесор можна вежею 150 мм. При створенні відеопідсистеми допустимо використовувати графіку довжиною 320 мм. Для побудови медіатеки передбачено по два посадкових місця 3,5" і 2,5". Цей корпус відрізняється чудовим дизайном. Наявність боковини з гартованого скла додає платформі престижу і відкриває шикарний вид на красу обчислювальних потужностей. Материнську плату можна укомплектувати чотирма платами розширення PCI, їх посадочні місця зарезервовані заглушками. Панель введення-виводу представлена двома портами USB 2.0, а також одним роз'ємом USB 3.2 gen 1 і парою традиційних аудиогнезд (3,5 мм). Для блоку живлення виділено місце в нижній секції, яка відокремлена від основної частини шасі.
Купити 2E GAMING CALLEO чорний
Усі ціни 41 →2E Gaming CALLEO ARGB Tempered Glass без БЖ (2E-GB700) Black 2E-GB700 | 2 179 грн. |
2E Gaming CALLEO (2E-GB700) | 2 179 грн. |
Корпус 2E Gaming Calleo GB700 (2E-GB700) | 2 179 грн. |
2E Gaming CALLEO (2E-GB700) | 2 179 грн. |
Корпус нормальний Не можна підключити до мат плати аби керувати підсвіткою Андрій: користуюся 2E GAMING CALLEO GB700 більше року |
Не зважаючи на свою простоту виконання, він дуже гарний.
Тяжкий, метал досить товстий, що дуже добре. Багато режимів підсвічування вентиляторів. Бокова стінка зі справжнього скла. Пильові фільтри зверху та під корпусом де БЖ. Наявність ARGB контролера з пультом керування. Достатньо багато отворів для кабелю менеджменту. Корпус хоч і компактний, та досить зручний при монтажі комплектуючих. На фото присутній логотип із драконом, я ж коли придбав, то такого логотипу не було, тільки напис 2Е
Хотілося б мати віконце, щоб бачити БЖ. Контролер не універсальний, має роз'єми на 6pin Погано реалізоване місце кріплення HDD Андрій: користуюся 2E GAMING CALLEO GB700 кілька місяців |
Модификації 2E GAMING CALLEO
Ціни на 2E GAMING CALLEO |
---|---|---|---|---|
2E GAMING CALLEO білий | від 1 970 грн. | 44 пропозиції | ||
2E GAMING CALLEO чорний | від 1 847 грн. | 44 пропозиції |