2E Gaming KG315
Фото 4 |
2E Gaming KG315 |
|
Мембранна клавіатура для активного геймінгу, представлена на ринку в 2023 році і виробником, що позиціонується в доступний ціновий сегмент. Модель пропонує повнорозмірну розкладку на 104 кнопки. Є 6 додаткових кнопок, за допомогою яких можна керувати мультимедіа. Пристрій отримав підставку для безпечного та комфортного розташування зап'ясть. У верхній лівій частині передбачено посадкове місце для кріплення смартфона/планшета у вертикальному положенні.
Мембранна ігрова клавіатура 2E Gaming KG315 добре пристосована для активного геймінгу. Кнопки девайса розраховані на тривалий термін служби – у цій моделі використані мембранні клавіші з робочим ресурсом 10 млн. кліків. Розкладка отримувала RGB-підсвічування. Передбачено можливість налаштування рівня яскравості ілюмінації. Можна регулювати інтенсивність світлових ефектів. Є панель індикації зі статусом основних системних кнопок. Ця модель має корпус та кейкапи у яскравому та виразному жовтому кольорі. Додатково пристрій можна замовити у таких кольорах: білий, чорний, рожевий. Клавіатура підключається провідним способом за допомогою інтерфейсу USB Type A. Довжина сполучного шнура – 1,6 м. Є розкладні ніжки для регулювання нахилу розкладки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG315
Усі ціни 160 →2E Gaming KG315 RGB (2E-KG315UWT) White 2E-KG315UWT | 799 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG315 RGB USB Black Ukr (2E-KG315UBK) | 799 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG315 Rgb Usb Ua Yellow (2E-KG315UYW) | 800 грн. |
Клавиатура 2E Gaming KG315 Rgb Usb Ua Yellow (2E-KG315UYW) | 800 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG315 RGB USB UA Black (2E-KG315UBK) | 769 грн. |
Користуюсь клавіатурою вже місяць. Вибравши білий колір, виглядає супер. Як на мене, за свою ціну не має аналогів. Для роботи підходить добре. Функціональні кнопки, зручний ролик регулювання гучності.
Гарна підсвітка, яка налаштовується функціональними кнопками та програмою. Українські букви які добре підсвічуються та відсутність російської. Досить гучний клік як на мембранну клавіатуру, кому це критично пам'ятайте. мені норм.
Програма під віндовс жахливої якості, користуватися нею важко. Oleh M: користуюся 2E Gaming KG315 менше місяця |