Игровой коврик 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M
Фото 4 |
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M
Усі ціни 58 →Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed M White (2E-SPEED-M-WH-PRO) 2E-SPEED-M | 299 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed M Black (360*275*3 мм) (2E-SPEED-M-BK- | 299 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed M White (360*275*3 мм) 2E-SPEED-M-WH-P | 299 грн. |
Игровая поверхность 2E Gaming Pro Speed M White (2E-SPEED-M-WH-PRO) 2E-SPE | 299 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed M Black (360*275*3 мм) (2E-SPEED-M-BK- | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Шикарний коврик. Дуже зручне покриття. Знизу прогумована основа і тому не ковзає по столу. Перші день - два присутній запах гуми, але він зникає повністю і швидко. Брав білий – але він насправді ближче до світлосірого. Виглядає класно. Крута коробка – на подарунок підійде. Якість. Жодних. Роман: користуюся 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M кілька місяців |
користуюся не довго але скажу що дуже хороший має гідрофобне покриття якщо по простому то вода на ньому катається кульками ризина з низу прекрасна так само як просшиття по краях ціна, якість, вигляд поки нічого Noves 1: користуюся 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M
Ціни на 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M |
---|---|---|---|---|
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M | від 217 грн. | 64 пропозиції | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L | від 283 грн. | 75 пропозицій | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL | від 499 грн. | 62 пропозиції | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL | від 599 грн. | 78 пропозицій | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 3XL | від 1 199 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →