Корпус 2E GAMING FANTOM білий
Відео 1Фото 13 |
Купити 2E GAMING FANTOM білий
Усі ціни 40 →2E Gaming Fantom Tempered Glass без БЖ (2E-GK701W) White 2E-GK701W | 4 679 грн. |
Корпус 2E Gaming Fantom GK701W (2E-GK701W) 2E-GK701W | 4 679 грн. |
Корпус 2E 2E-GK701W | 4 679 грн. |
Корпус 2E Gaming Fantom GK701W (2E-GK701W) | 4 679 грн. |
Білий красень
2E Gaming Fantom GK701W – просторий корпус одразу з двома скляними панелями. Причому металеву стійку між ними можна за бажанням повністю прибрати, щоб отримати цілісний прозорий вигляд. Добре, що на жорсткості конструкції це ніяк не позначається, адже рама зроблена з міцної сталі. Материнські плати містяться компактні Mini-ITX і середньорозмірні Micro-ATX.
Необмежена довжина
Відеокарта підходить довжиною аж до 40 сантиметрів, чого з запасом навіть для флагманських GeForce RTX 4090 і Radeon RX 7900 XTX. За замовчуванням у корпусі встановлено чотири вентилятори: три на бічній панелі на вдув і один ззаду на видування. Зверху є великий зазор для широкої 280 мм або довжиною 360 мм системи рідинного охолодження.
Дистанційне керування
За бажання вентилятори можна перенести нагору, а водянку встановити збоку, щоб процесор отримував свіже повітря зовні. Налаштовується ARGB-підсвічування вентиляторів комплектним пультом дистанційного керування. Інтерфейсна панель розташована знизу корпусу. Причому її можна переставити з боку на перед, достатньо лише відкрутити пару гвинтів та звільнити застібки всередині корпусу.
Модификації 2E GAMING FANTOM
Ціни на 2E GAMING FANTOM |
---|---|---|---|---|
2E GAMING FANTOM білий | від 3 790 грн. | 40 пропозицій | ||
2E GAMING FANTOM чорний | від 3 729 грн. | 47 пропозицій |