Клавіатура
2E KS230 (2E-KS230WB)
Фото 11 |
2E KS230 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E KS230
Усі ціни 7 →Клавіатура 2E KS230 Slim WL Black (2E-KS230WB) | 565 грн. |
2E Клавіатура бездротова KS230 WL Black (-KS230WB) 2E-KS230WB | 599 грн. |
2E KS230 Slim WL (2E-KS230WB) Black USB 2E-KS230WB | 549 грн. |
Клавіатура 2E KS230 Slim WL Black (2E-KS230WB) | 551 грн. |
2E KS230 Slim WL Black (2E-KS230WB) STH0023064 | 559 грн. |
Клавіатура 2E KS230 Black USB бездротова 1xAA (2E-KS230WB) | 498 грн. |
Клавіатура 2E KS230 Slim WL Black | 742 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →