2E KS240
2E KS240 |
|
Стильна та практична клавіатура на мембранних кнопках з підтримкою бездротового підключення. Вбудований Bluetooth синхронізується одночасно із двома комп'ютерними системами. Додатково передбачений USB-адаптер 2,4 ГГц, що дозволяє підключитися до ще однієї комп'ютерної системи. Загальна кількість одночасних підключень – до трьох каналів. Мембранна клавіатура 2E KS240 працює від двох знімних батарей ААА.
Під кришкою батарейного блоку є роз'єм для зручного та безпечного зберігання USB-ресивера. Розкладка має повний набір кнопок – 110 шт. Поверхня клавіш має увігнуту сферичну поверхню, що підвищує точність і комфорт при наборі тексту. Клавіатура виготовлена у мінімалістичному стилі. Це компактна модель, 430×122×22 мм, з акуратним дизайном. Девайс підходить для підключення до комп'ютерних систем Windows і MacOS. Бездротова синхронізація підвищує зручність роботи з девайсом. На комп'ютерному столі стане більш просторо. Завдяки мембранним кнопкам введення даних буде максимально тихим і м'яким, що дозволить вільно користуватися розкладкою в будь-який час доби, не відволікаючи людей, що знаходяться поруч. Пристрій важить лише 513 р.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E KS240
Усі ціни 25 →Клавіатура 2E KS240 WL BT EN/UKR Grey (2E-KS240WGUA) | 1 099 грн. |
Клавіатура 2E KS240 Wl Bt Gray (2E-KS240WG) | 1 100 грн. |
Клавиатура 2E KS240 Wl Bt Gray (2E-KS240WG) | 1 100 грн. |
Клавіатура бездротова 2E KS240 WL BT Gray (2E-KS240WGUA) 2E-KS240WGUA | 1 099 грн. |
Клавіатура 2E KS240 WL BT EN/UKR Grey (2E-KS240WGUA) | 1 099 грн. |