2E KS250
2E KS250 |
|
Порівняно недорога та зручна у використанні клавіатура зменшеного формату – модель оснащена 84 кнопками та має габаритні розміри 344x145x24 мм. Виробником передбачено два варіанти бездротового підключення: Bluetooth, USB-ресивер 2,4 ГГц. Ця модель добре підходить для роботи в парі з планшетом, смартфоном чи ноутбуком. Але аксесуар можна сміливо використовувати і з настільним ПК. Пристрій вдасться підключити одночасно до трьох комп'ютерних систем.
Перемикання між з'єднаннями здійснюється окремо виділеними кнопками. Комп'ютерна клавіатура 2E KS250 має відсік для встановлення двох змінних батарейок класу ААА. Батарейний блок розрахований на тривалий час автономного живлення девайсу. Кнопки оснащені мембранними перемикачами. Кнопки натискаються тихо, м'яко та швидко. Клавіші низькопрофільні. Така розкладка розрахована на тривалу роботу з набору тексту. Але клавіатуру можна використовувати і для маніпулювання в іграх. У цій моделі використовуються зручні кнопки округлої форми. Такі кейкапи називають «острівними». Розкладка цього типу мінімізує помилки під час введення даних. Пристрій має 12 функціональних кнопок, які включаються через Fn. Допоміжні кнопки дозволяють працювати з мультимедіа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E KS250
Усі ціни 36 →Клавіатура 2E KS250 WL BT EN/UKR Black (2E-KS250WBKUA) | 999 грн. |
Клавиатура 2E KS250 Wireless/Bluetooth Black (2E-KS250WBK) | 999 грн. |
Клавіатура 2E KS250 Wireless/Bluetooth Black (2E-KS250WBK) | 999 грн. |
Клавіатура бездротова 2E KS250 WL BT Black (2E-KS250WBKUA) 2E-KS250WBKUA | 999 грн. |
Клавіатура 2E KS250 WL BT EN/UKR Black (2E-KS250WBKUA) 2E-KS250WBKUA | 999 грн. |