3D-ручка 2E SL 900
Фото 5 |
2E SL 900 |
|
Вбудований акумулятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E SL 900
Усі ціни 7 →3D ручка 2E SL 900 рожева (2E-SL-900PK) 2E-SL-900PK | 1 249 грн. |
3D - ручка 2E 3D Printing SL900black, чорна (2E-SL-900BK) | 1 158 грн. |
УЦІНКА! Ручка 3D 2E SL900, PCL, Aкб 500mAh, чорний # 2E-SL-900BK # | 928 грн. |
2E Ручка 3D SL900чорна | 1 390 грн. |
3D ручка 2E SL 900 чорна (2E-SL-900BK) 2E-SL-900BK | 1 249 грн. |
3D ручка 2E SL 900 біла (2E-SL-900WH) 2E-SL-900WH | 1 249 грн. |
2E Ручка 3D SL900чорна | 1 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →