USB-флешка A-Data UV128 64 ГБ
Відео 6Фото 11 |
A-Data UV128 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV128 64 ГБ
Усі ціни 8 →ADATA 64Gb UV128 USB 3.0 (AUV128-64G-RBE) Black/blue | 271 грн. |
USB флеш накопитель ADATA UV128 64GB BLACK+BLUE AUV128-64G-RBE | 375 грн. |
ADATA 64 GB UV128 Black-Blue USB 3.0 (AUV128-64G-RBE) AUV128-64G-RBE | 279 грн. |
ADATA 64Gb UV128 black-blue USB 3.0 (AUV128-64G-RBE) auv128-64g-rbe | 207 грн. |
ADATA AUV128-64G-RBE | 234 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації A-Data UV128
Ціни на A-Data UV128 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV128 16 ГБ | від 356 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data UV128 32 ГБ | від 199 грн. | 10 пропозицій | ||
A-Data UV128 64 ГБ | від 200 грн. | 8 пропозицій | ||
A-Data UV128 128 ГБ | від 387 грн. | 8 пропозицій | ||
A-Data UV128 256 ГБ | від 649 грн. | 7 пропозицій | ||
A-Data UV128 512 ГБ | від 1 869 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →